kategorier
- Golvprover
- Bambugolv
- Designgolv
- Golvvärme & VVS
- Korkgolv
- Laminatgolv
- Linoleumgolv
- Nålfilt och mässmattor
- Restpartier & bra erbjudanden
- Skötselprodukter
- Fiskbensparkett & Stavparkett
- Tillbehör
- Trägolv
- Vinylgolv
- Mattplattor
- Terrassbrädor
- BeefEater gasolgrill
- Mattor
- Verktyg
Anpassa val
Bestsellers
-
-47%
-
-54%235.00 SEK per 1kvm481.00 SEK per paket1,048.00 SEKDu sparar:277.02 SEK per 1kvm567.00 SEK per paket
-
-49%235.00 SEK per 1kvm432.00 SEK per paket850.00 SEKDu sparar:227.38 SEK per 1kvm418.00 SEK per paket
-
-49%235.00 SEK per 1kvm432.00 SEK per paket850.00 SEKDu sparar:227.38 SEK per 1kvm418.00 SEK per paket
-
-53%222.00 SEK per 1kvm407.00 SEK per paket859.00 SEKDu sparar:246.55 SEK per 1kvm452.00 SEK per paket
-
447.00 SEK per 1kvm822.00 SEK per paket
I kategorien Pergo udgående laminater finder du laminatgulve fra Pergo, som er udgående af det faste sortiment. Her er der tale om restpartier i forskellige designs og planketyper, hvor du stadig får Pergos velkendte kvalitet – blot til en ekstra attraktiv pris.
Udvalget kan variere, da der er tale om blandede modeller, og lagerbeholdningen kan være begrænset. Du kan læse mere om det enkelte gulv under hvert produkt, hvor både design, overflade og specifikationer fremgår.
Finder du et laminatgulv, der passer til dit projekt, kan det derfor være en god idé at bestille, mens det stadig er på lager. Kategorien giver dig nemlig mulighed for at gøre et godt køb på Pergo laminatgulve, så længe restpartierne rækker.
-53%
222.00 SEK
per
1kvm
407.00 SEK
per
paket
859.00 SEK
Du sparar:
246.55 SEK
per
1kvm
452.00 SEK
per
paket
Fri frakt!
-54%
235.00 SEK
per
1kvm
481.00 SEK
per
paket
1,048.00 SEK
Du sparar:
277.02 SEK
per
1kvm
567.00 SEK
per
paket
Fri frakt!
-47%
235.00 SEK
per
1kvm
430.00 SEK
per
paket
816.00 SEK
Du sparar:
210.95 SEK
per
1kvm
386.00 SEK
per
paket
Fri frakt!
-49%
235.00 SEK
per
1kvm
432.00 SEK
per
paket
850.00 SEK
Du sparar:
227.38 SEK
per
1kvm
418.00 SEK
per
paket
Fri frakt!
-49%
235.00 SEK
per
1kvm
432.00 SEK
per
paket
850.00 SEK
Du sparar:
227.38 SEK
per
1kvm
418.00 SEK
per
paket
Fri frakt!
399.00 SEK
per
1kvm
816.00 SEK
per
paket
Fri frakt!
447.00 SEK
per
1kvm
822.00 SEK
per
paket
Fri frakt!
447.00 SEK
per
1kvm
822.00 SEK
per
paket
Fri frakt!
447.00 SEK
per
1kvm
822.00 SEK
per
paket
Fri frakt!
455.00 SEK
per
1kvm
838.00 SEK
per
paket
Fri frakt!
469.00 SEK
per
1kvm
962.00 SEK
per
paket
Fri frakt!
495.00 SEK
per
1kvm
1,014.00 SEK
per
paket
Fri frakt!
495.00 SEK
per
1kvm
1,014.00 SEK
per
paket
Fri frakt!
510.00 SEK
per
1kvm
1,502.00 SEK
per
paket
Fri frakt!