kategorier
- Golvprover
- Bambugolv
- Designgolv
- Golvvärme & VVS
- Korkgolv
- Laminatgolv
- Linoleumgolv
- Nålfilt och mässmattor
- Restpartier & bra erbjudanden
- Skötselprodukter
- Fiskbensparkett & Stavparkett
- Tillbehör
- Trägolv
-
Vinylgolv
- Vinylgolv med klicksystem
- Vinyl Loose Lay
- Vinylgolv för limning
- Vinyl för våtrum
- Mattplattor
- Terrassbrädor
- BeefEater gasolgrill
- Mattor
- Verktyg
Bestsellers
-
-37%
-
253.00 SEK per 1kvm719.00 SEK per paket
-
-33%253.00 SEK per 1kvm701.00 SEK per paket1,040.00 SEKDu sparar:122.35 SEK per 1kvm339.00 SEK per paket
-
-44%253.00 SEK per 1kvm468.00 SEK per paket833.00 SEKDu sparar:197.32 SEK per 1kvm365.00 SEK per paket
-
-13%349.00 SEK per 1kvm276.00 SEK per paket316.00 SEKDu sparar:50.58 SEK per 1kvm40.00 SEK per paket
-
-55%253.00 SEK per 1kvm557.00 SEK per paket1,245.00 SEKDu sparar:312.50 SEK per 1kvm688.00 SEK per paket
I kategorien Pergo udgående vinyler finder du restpartier og udgående varianter til ekstra skarpe priser. Det drejer sig om forskellige typer og designs, som ikke længere indgår i det faste sortiment, men som stadig har den velkendte Pergo-kvalitet.
Der er tale om blandede varianter, og du kan læse mere om den enkelte type, farve og specifikation direkte på det enkelte produkt. Lagerbeholdningen kan variere, og vi kan ikke altid garantere, hvor mange pakker der er tilbage – så finder du en favorit, kan det være en god idé at slå til med det samme.
Her har du altså muligheden for at gøre et godt køb på Pergo vinylgulve, så længe lager haves.
-37%
235.00 SEK
per
1kvm
650.00 SEK
per
paket
1,029.00 SEK
Du sparar:
137.02 SEK
per
1kvm
379.00 SEK
per
paket
Fri frakt!
-33%
253.00 SEK
per
1kvm
701.00 SEK
per
paket
1,040.00 SEK
Du sparar:
122.35 SEK
per
1kvm
339.00 SEK
per
paket
Fri frakt!
-55%
253.00 SEK
per
1kvm
473.00 SEK
per
paket
1,060.00 SEK
Du sparar:
313.98 SEK
per
1kvm
587.00 SEK
per
paket
Fri frakt!
-55%
253.00 SEK
per
1kvm
557.00 SEK
per
paket
1,245.00 SEK
Du sparar:
312.50 SEK
per
1kvm
688.00 SEK
per
paket
Fri frakt!
253.00 SEK
per
1kvm
719.00 SEK
per
paket
Fri frakt!
-44%
253.00 SEK
per
1kvm
468.00 SEK
per
paket
833.00 SEK
Du sparar:
197.32 SEK
per
1kvm
365.00 SEK
per
paket
Fri frakt!
-48%
313.00 SEK
per
1kvm
587.00 SEK
per
paket
1,131.00 SEK
Du sparar:
290.07 SEK
per
1kvm
544.00 SEK
per
paket
Fri frakt!
-13%
349.00 SEK
per
1kvm
276.00 SEK
per
paket
316.00 SEK
Du sparar:
50.58 SEK
per
1kvm
40.00 SEK
per
paket
Fri frakt!
430.00 SEK
per
1kvm
915.00 SEK
per
paket
Fri frakt!