kategorier
- Golvprover
- Bambugolv
- Designgolv
- Golvvärme & VVS
- Korkgolv
- Laminatgolv
- Linoleumgolv
- Nålfilt och mässmattor
- Restpartier & bra erbjudanden
- Skötselprodukter
- Fiskbensparkett & Stavparkett
- Tillbehör
- Trägolv
-
Vinylgolv
- Vinylgolv med klicksystem
- Vinyl Loose Lay
- Vinylgolv för limning
- Vinyl för våtrum
- Teppeplattor
- Terrassbrädor
- BeefEater gasolgrill
- Mattor
- Verktyg
Bestsellers
-
-55%
-
253.00 SEK per 1kvm719.00 SEK per paket
-
-55%253.00 SEK per 1kvm473.00 SEK per paket1,060.00 SEKDu sparar:313.98 SEK per 1kvm587.00 SEK per paket
-
-33%253.00 SEK per 1kvm701.00 SEK per paket1,040.00 SEKDu sparar:122.35 SEK per 1kvm339.00 SEK per paket
-
-44%253.00 SEK per 1kvm468.00 SEK per paket833.00 SEKDu sparar:197.32 SEK per 1kvm365.00 SEK per paket
-
-13%349.00 SEK per 1kvm276.00 SEK per paket316.00 SEKDu sparar:50.58 SEK per 1kvm40.00 SEK per paket
I kategorin Pergo utgående vinyler hittar du restpartier och utgående varianter till extra skarpa priser. Det handlar om olika typer och designer som inte längre ingår i det ordinarie sortimentet, men som fortfarande har den välkända Pergo-kvaliteten.
Det är fråga om blandade varianter, och du kan läsa mer om den enskilda typen, färgen och specifikationen direkt på respektive produkt. Lagerbeholdningen kan variera, och vi kan inte alltid garantera hur många paket som finns kvar – så hittar du en favorit kan det vara en bra idé att slå till direkt.
Här har du alltså möjligheten att göra ett bra köp på Pergo vinylgolv, så länge lagret räcker.
-33%
253.00 SEK
per
1kvm
701.00 SEK
per
paket
1,040.00 SEK
Du sparar:
122.35 SEK
per
1kvm
339.00 SEK
per
paket
Fri frakt!
-55%
253.00 SEK
per
1kvm
473.00 SEK
per
paket
1,060.00 SEK
Du sparar:
313.98 SEK
per
1kvm
587.00 SEK
per
paket
Fri frakt!
-55%
253.00 SEK
per
1kvm
557.00 SEK
per
paket
1,245.00 SEK
Du sparar:
312.50 SEK
per
1kvm
688.00 SEK
per
paket
Fri frakt!
253.00 SEK
per
1kvm
719.00 SEK
per
paket
Fri frakt!
-44%
253.00 SEK
per
1kvm
468.00 SEK
per
paket
833.00 SEK
Du sparar:
197.32 SEK
per
1kvm
365.00 SEK
per
paket
Fri frakt!
-48%
317.00 SEK
per
1kvm
593.00 SEK
per
paket
1,143.00 SEK
Du sparar:
294.01 SEK
per
1kvm
550.00 SEK
per
paket
Fri frakt!
-13%
349.00 SEK
per
1kvm
276.00 SEK
per
paket
316.00 SEK
Du sparar:
50.58 SEK
per
1kvm
40.00 SEK
per
paket
Fri frakt!
430.00 SEK
per
1kvm
915.00 SEK
per
paket
Fri frakt!